Upravit stránku

Firma Brio Hranice vznikla v roce 1993. Od samého počátku se specializovala na vývoj a výrobu jednoúčelových zařízení. Na základě spolupráce se stavebními laboratořemi vzniká postupná orientace na výrobu strojů a zařízení pro zkušebnictví. Zařízení firmy Brio je možno vidět nejenom v laboratořích stavebních hmot, ale také v hutnických laboratořích, teplárnách, sklárnách apod.

Od roku 2000 začíná firma spolupracovat v oblasti laboratorní techniky také s jinými silnými výrobci, a v roce 2004 získává obchodní zastoupení firmy FORM + TEST Seidner & Co. GmbH pro Českou a Slovenskou republiku. Podrobnou nabídku přístrojů Form+Test najdete na jejich stránkách www.formtest.de.

Kromě již zmíněné firmy Form+Test spolupracujeme také s firmami Testing, Memmert ( sušárny), Comec ( brusky), Gabbrielli ( pendulum), Proceq ( schmidtovo kladívko), Hobart ( míchačky na malty), Kern ( laboratorní váhy), Novoe Delo (míchačky na betony a asfalty, tříštivé drtiče) a dalšími.

Dovolte, abychom Vám na našich stránkách představili základní laboratorní techniku Brio Hranice , FORM+TEST a dalších firem .