Upravit stránku

Firma Brio Hranice vznikla v roce 1993. Od samého počátku se specializovala na vývoj a výrobu jednoúčelových zařízení. Na základě spolupráce se stavebními laboratořemi vzniká postupná orientace na výrobu strojů a zařízení pro zkušebnictví. Zařízení firmy Brio je možno vidět nejenom v laboratořích stavebních hmot, ale také v hutnických laboratořích, teplárnách, sklárnách apod.

Od roku 2000 začíná firma spolupracovat v oblasti laboratorní techniky také s jinými silnými výrobci, a v roce 2004 získává obchodní zastoupení firmy FORM + TEST Seidner & Co. GmbH pro Českou a Slovenskou republiku. Podrobnou nabídku přístrojů Form+Test najdete na jejich stránkách www.formtest.de

Kromě již zmíněné firmy Form+Test spolupracujeme také s firmami Testing, Memmert (sušárny), Comec (brusky), Gabbrielli (pendulum), Proceq (schmidtovo kladívko), Hobart (míchačky na malty), Kern (laboratorní váhy), Brecon (vibrační technika), Roklan (odtrhoměry) apod.

Dovolte, abychom Vám na našich stránkách představili základní laboratorní techniku Brio Hranice, FORM+TEST a dalších firem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti