Upravit stránku

Laboratorní vibrační mlýn

Laboratorní mlýn je vibrační přístroj určený k mletí surovin a materiálů do tvrdosti 9 stupňů Mohse v množství od 100 do 650 gramů hmotnosti vzorků a velikosti zrna do 15 mm.

Ve skříni přístroje je volně na šesti pružinách zavěšeno mlecí zařízení, na němž je pevně připojen elektromotor. Horní část skříně je opatřena víkem uzavírajícím přístroj při provozu. Mletí probíhá v uzavřené misce s chladičem uchycené na mlecím zařízení. Upnutí misky na stroj je realizováno pomocí pneumatického měchu. Pro přenášení je skříň opatřena pevnými držadly. Čas potřebný k mletí se nastavuje na časovacích hodinách. Zařízení se vyznačuje vysokou provozní spolehlivostí a jednoduchou obsluhou. Zařízení se dodává s pneumatickým upínáním  s protihlukovou fólií a s kotvícím rámem.

Zařízení se standardně dodává s mlecí miskou z nástrojově kalené oceli 19436. Možno dodat také z vysoce odolného spékaného materiálu GJ15 tvrdosti 1 100 HV (WC + Co).

Katalogové listy:

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti