Upravit stránku

Laboratorní motorový hydraulický lis BSML-4

POLOAUTOMAT BSML-41 + AUTOMAT BSML-42

Max. lisovací síla 400 kN 

Lis je určen pro přípravu vzorků (tablet) v rentgenofluorescenční spektrometrii, infračervené spektrometrii, pro kalorimetrická měření apod. Laboratorní motorový hydraulický lis je konstruován pro lisovací sílu až 40 tun. Samotný zatěžovací čtyřsloupový rám je umístěn na nosné krabicové konstrukci, hydraulický agregát je umístěn uvnitř. Ovládání je pomocí elektro panelu, který se nachází na horní ploše rámu.

Poloautomat BSML-41 Ovládání pomocí tlačítek START, STOP, RYCHLOPOSUV a potenciometr pro ovládání frekvenčního měniče, regulace otáček motoru= regulace rychlosti lisování. Aktuální síla je zobrazena na manometru. Horní poloha pístu je hlídána mikrospínačem.

Automat BSML-42 Ovládání lisu pomocí PLC s digitálním displejem, tlakovým čidlem a frekvenčním měničem. Uvedená kombinace řízení umožňuje programování tlaku v čase a rychlosti nárůstu zatížení. Na panelu kromě PLC jsou tlačítka START, STOP, RYCHLOPOSUV NAHORU a KLESÁNÍ. Horní poloha pístu je hlídána mikrospínačem. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti